Zabudowy wnęk

Szafy przesuwne oraz wnękowe, zabudowa wnętrz

Wykonanie zabudowy na wymiar w firmie Senator to dla Ciebie najlepszy wybór, ponieważ stawiamy na stałą jakość wykonania mebli, najwyższą klasę materiałów oraz profesjonalną obsługę od A do Z.

Dlatego podczas podjęcia z nami współpracy masz pewność, że stawiasz na solidną markę, najlepsze technologie na rynku meblarskim, a nie hurtowe rozwiązania do sklepów sieciowych.

Tym samym zapewniasz sobie bardzo trwałe, praktyczne i efektowne meble, które przetrwają dłuuugie lata.

Szafy wnękowe można wykorzystać według własnego uznania. Zabudowy na wymiar świetnie sprawdzają się przy niestandardowych wymiarach pokoi i mieszkań.

Umów się na darmowy pomiar mebli na terenie Wrocławia już dziś

Szafy z drzwiami przesuwnymi do zabudowy od ściany do ściany i od podłogi do sufitu pozwalają na maksymalne wykorzystanie powierzchni dostępnej pod zabudowę. Są bardzo trwałe, estetyczne, funkcjonalne i na każdą kieszeń. Można w nich ukryć przeróżne sprzęty użytku domowego np. książki, telewizor, sprzęt grający oraz odkurzać czy deskę do prasowania.

Więcej o szafach przeczytasz tutaj → Szafy.

Zabudowa wnękowa jest idealna do wykorzystania pustej przestrzeni pod sufitami o dużym nachyleniu na poddaszach. Często są to trudne do zagospodarowania przestrzenie, lecz specjalizujemy się w wykonywaniu nawet najtrudniejszych zadań stolarskich.

Do dyspozycji są między innymi drążki na wieszaki montowane na różnej wysokości. Aby wykorzystać przestrzeń w górnej, niedostępnej części, montujemy ruchomy drążek, tzw. pantograf. Dzięki koszom ( także wysuwanym ) i sprytnym półkom można zagospodarować nawet róg głębokiej szafy czy po prostu szafę narożną. Buty można odkładać na pochyłe półki pełne lub ażurowe, metalowe drążki albo estetyczne plastikowe pojemniki.

Możliwości konfiguracji swej nowej szafy jest nieskończenie wiele. Tylko od Ciebie zależy jaki efekt chcesz uzyskać.

Współpracując z nami zyskujesz:

√ Bezpłatny pomiar na terenie Wrocławia

√ Bezpłatny projekt

√ Bezpłatną wycenę

√ Bezpłatne profesjonalne doradztwo

√ Aż 7 lat gwarancji na systemy jezdne !

√ Aż 15% rabatu na cały asortyment !

√ 100% zadowolenia z nowiutkich mebli !

Bardzo chętnie wykonamy u Ciebie pomiar oraz zaprojektujemy Twoje wnętrze. Gorąco zachęcamy do podjęcia współpracy wszystkie osoby, które chcą mieć w domu solidną, użyteczną i efektowną zabudowę do swojego mieszkania.

Jeden telefon lub jedna wiadomość i jesteśmy umówieni na darmowy pomiar w Twoim miejscu zamieszkania.