Szafy do przedpokoju

Zabudowy przedpokojów

Przedpokój to wizytówka każdego domu. Pierwsze wrażenie jest bardzo ważne, a do przedpokoju wchodzimy jako do pierwszego pomieszczenia.

Chcesz stworzyć wyjątkowe i klimatyczne meble do przedpokoju, a tym samym zależy Ci na praktyczności i jakości, dlatego firma Senator to dla Ciebie idealny wybór, ponieważ stawiamy na najlepsze materiały w branży, oraz profesjonalną obsługę na każdym etapie realizacji zlecenia.

Zastanawiając się nad projektem swojego przedpokoju, właśnie temu powinniśmy poświęcić najwięcej uwagi, tak aby zamontowane drzwi przesuwne do przedpokoju współgrały z wystrojem całego mieszkania.

Przedpokój to często mała i niepraktyczna przestrzeń. Gotowe wieszaki na ścianę i masowe konstrukcje meblowe „Made in Vietnam” nie posłużą nam na lata i nie są dobrym rozwiązaniem jeśli chcemy mieć stylowe meble najwyższej jakości. Dlatego przedpokój na wymiar najlepiej spełni swoje zadanie.

Wykonamy dla Ciebie wyjątkowe meble do przedpokoju, między innymi:

Umów się na darmowy pomiar mebli na terenie Wrocławia już dziś

Zagospodarowanie przestrzeni przedpokoju może wydawać się trudne. Jednak mamy ogromne doświadczenie w tego typu realizacjach, właśnie dlatego proponujemy rozwiązania meblarskie, które sprawdzą się w małych, jak i dużych przedpokojach i przedsionkach.

Śliczna szafa na wymiar w przedpokoju, stylowe wieszaki, przydatne półki na buty w stylu cargo, a wszystko wykończone najlepszymi materiałami o przyjemnej w dotyku strukturze. 

Proponujemy rozwiązania, które zagospodarują tą przestrzeń w sposób funkcjonalny i estetyczny. Wszystko po to by Twój przedpokój był piękny, praktyczny, wygodny w użytkowaniu przez wszystkich domowników i gości.

Dlaczego warto robić meble w firmie Senator Wrocław:

√ Bezpłatny pomiar na terenie Wrocławia

√ Bezpłatny projekt i wycena

√ 7 lat gwarancji na systemy jezdne !

√ Aż 15% zniżki na cały asortyment !

√ Ogromna ilość materiałów do wyboru

√ Profesjonalna obsługa na każdym etapie realizacji

√  Darmowe doradztwo specjalistów przez cały okres współpracy

√ Posiadamy ponad 25 letnie doświadczenie w branży meblarskiej

Zapraszamy do współpracy wszystkich, którym zależy na ślicznych i trwałych meblach do przedpokoju

Jedna wiadomość lub jeden telefon i umawiamy się na darmowy pomiar Twego przedpokoju.